Coşkun Dental - Özel Coşkun Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Coşkun Kuru Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Coşkun Kuru Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İzmir Balçova'daki yerinde diş çürükleri, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, implant, protez, gülüş tasarımı gibi pek çok konuda tedavi hizmeti sunuyor. Tecrübeli ve her biri birbirinden başarılı Özel Coşkun Kuru Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin diş hekimleri, İzmir'in yanı sıra Ege Bölgesi'ne en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastalarımıza huzurlu bir klinik ortamında, eğitim ve bilgi düzeyi yüksek hekimlerimizle en yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Hekimlerimiz sürekli eğitim ve bilgilerini güncellemeyi, diş hekimliği ve sağlık yönünde gelişmeleri ve yeni teknolojileri takip edip, bunları uygulamayı düstur olarak kabul etmişlerdir.

Hekimlerimiz başta estetik diş hekimliği, implant, cerrahi, ortodonti ve endodonti olmak üzere modern diş hekimliğinin bütün dallarında hizmet vermektedir.

Hekimlerimiz dışında yardımcı personellerimiz de kendi alanlarında düzenli eğitim alarak, maksimum klinik hijyeninde hastalarımıza güler yüzlü, huzurlu bir ortam sağlamaktadırlar.

Özel Coşkun Kuru Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Özel Coşkun Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği